ODTÜ Rektörlüğü'ne bağlı, Öğretim Teknolojileri Destek Ofisine hoşgeldiniz. 

Web sitemizde, eğitimde teknolojinin kullanımını kolaylaş- tıracak bilgileri ve araçları bulabilirsiniz. Uzaktan Eğitim ve Etkili Ders Hazırlama ile ilgili yararlı bilgilere sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Öğretim Üyelerimiz ve Öğretim Görevlilerimiz için derslerinde kullanabilecekleri değişik syllabus örnekleri ve web şablonları hazırladık. Ayrıca Kurs Araçları kısmındaki Syllabus Wizard'ı kullanarak size gerekli olan başlıklardan oluşan kendinize has bir syllabus oluşturabilirsiniz.
Öğretim Teknolojileri Destek Ofisi olarak ODTÜ'de açılan derslerde teknolojinin kullanımının artması ve bu konuda hocalarımıza destek olmak amacıyla vereceğimiz seminerleri web sitemizdeki Duyurular bağlantısından takip edebilirsiniz.

ODTÜ'deki teknolojik olanakları ve uzaktan eğitim araçlarını kullanırken ihtiyacınız olacak bilgileri sitemizden, seminerlerimiz ve broşürleri- mizden edinebilirsiniz.
Sorularınız ve önerileriniz için iletişim bağlantısını kullanabilirsiniz.
ODTÜ Stratejik Planda ofisimiz hakkında verilen bilgiler için tıklayınız.DUYURU

14.09.2020 Tarihli Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim) Alım İlanları Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

14.09.2020 Tarihli Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Öğretim Görevlisi (Uygulamalı Birim) Alım İlanları Ön Değerlendirme Sonuçları için tıklayınız.

Uzaktan Eğitim Destek

View My Stats